Junior QA Engineer

2 місяці тому

-, Україна
Повна
Гібридний
Junior
За результатами співбесіди

Привіт! Давай знайомитись ближче. Ми — Quarks, компанія, що створює продукти й технології у галузі Social Discovery та онлайн-знайомств. Ми сфокусовані на розробці високонавантажених продуктів, які допомагають людям з усього світу знайомитися і спілкуватися онлайн. Також працюємо над сервісами для маркетингу, аналітики та модерації.

Наш флагманський продукт Kismia – міжнародна платформа для онлайн-знайомств, що представлена на WEB, iOS та Android. Завдяки технологіям допомагаємо ділитися думками, бажаннями та почуттями вже 10 років. Kismia налічує 51+ мільйон користувачів і доступний на 9 мовах. Все це стало можливим завдяки нашим співробітникам — кваркам.

В Quarks працює більше 180-ти однодумців, вмотивованих професіоналів, які поділяють наші цінності і щодня допомагають вдосконалювати наші продукти залишаючись в ТОПі серед конкурентів в своїй ніші.

В контексті розвитку напрямку R&D в рамках Quarks, потрібно підсилити команду розробки та тестування R&D продукту. То ж наразі ми знаходимось в пошуках QA Engineer, який зможе забезпечити якісні лендингові воронки, а також контроль реєстрації користувача та його можливості купити доступ до продукту.

У тебе будуть такі завдання:

– Проведення тестування на різних етапах життєвого циклу розробки WEB воронок та їх адаптацій, продукту, серверної частини продукту
– Виявлення, документування та відстеження дефектів
– Регулярний моніторинг і підтримка існуючого функціоналу
– Пошук шляхів оптимізації існуючого функціоналу
– Розробка, розширення та підтримка тестової документації
– Участь у покращенні процесів тестування та впровадження найкращих практик
– Підтримка вже існуючих автоматизованих тестових сценаріїв

Для нас важливо:

– Вміння створювати тестову документацію (баг-репорти, тест кейси, чек-листи)
– Здатність аналізувати вимоги до програмного забезпечення та створювати відповідні тестові сценарії
– Розуміння життєвого циклу розробки програмного забезпечення
– Розуміння концепції та методології тестування
– Розуміння протоколу HTTP та клієнт-серверної архітектури
– Розуміння методології REST
– Навички роботи з HTML та CSS
– Впевнене користування браузерними інструментами розробки (Chrome DevTools, etc)
– Навички роботи з SQL
– Навички роботи з TMS (TestRail, Allure TestOps)
– Навички роботи з API (Postman, Swagger)
– Навички роботи з системами логування (Kibana, etc)

Для нас буде плюсом, якщо в тебе є:

– Навички роботи з системами контролю версій і CI/CD (GitHub, Jenkins)
– Базове знання мов програмування
– Базові навички в роботі з фреймворками та бібліотеками для автоматизації

Що на тебе чекає в Quarks:

Крута команда. Довіра в усьому, компетентність та почуття гумору — ми працюємо з найкращими
Конкурентна заробітна плата. Така, що дозволить зосередитися на розвитку продукту й додасть мотивації. Регулярний перегляд ставки на перформанс рев’ю за результатами роботи
Твоя безпека — найважливіше для нас. Ми через все проходимо разом
Комфортні умови та графік. Ремоут та гібрид. Якщо обираєш офіс, то це спейс із обладнаним робочим місцем, літньою терасою, PlayStation, кава-поінтами, корпоративними сніданками та обідами. А ще — безлімітні снеки та напої. До того ж, ти сам обираєш, коли розпочинати й завершувати робочий день, у межах прайм-тайму. Локація офісу — 5 хвилин пішки від метро Тараса Шевченка
Освіта й кар’єрне зростання. Тренінги всередині компанії, власна бібліотека, ком’юніті за спеціальністю для обміну досвідом та участь у ключових заходах IT-індустрії. Ми за Lifelong Learning — заохочуємо до навчання та компенсуємо вартість зовнішніх курсів
Оплачувані day off та відпустка. Ти можеш взяти вихідний або відпустку в будь-яку потрібну мить, без додаткових пояснень
Відкритість і фідбек. У нас немає заборонених тем і надмірної субординації: щотижневі чекпоінти з тім-лідом, щоб надати або почути фідбек? Звісно, що так! Кварки завжди розуміють і відчувають цінність своєї роботи
Турбота про здоров’я та спорт. Медичне страхування та оплачувані лікарняні, корпоративний лікар і масажі просто в офісі, компенсація психолога. Безкоштовні тренування з футболу, баскетболу, волейболу та заняття йогою, знижки на відвідування спортклубів
Раніше — мандрівки за кордон, а зараз допомога ЗСУ. Ми обов’язково гучно відсвяткуємо нашу перемогу не однією вечіркою

Наша робота надихає, адже ми щодня об’єднуємо мільйони людей по всій планеті.

Хочеш приєднатися до команди? Відгукуйся на вакансію!

About Quarks

Quarks — IT-компанія, що створює продукти й технології у галузі Social Discovery та онлайн-знайомств. Наша робота щодня об’єднує мільйони людей по всій планеті.

Усе, що ми будуємо, — створюється на роки, задля розвитку та масштабування. Ми маємо амбітні цілі, до яких впевнено крокуємо протягом останніх 10 років.

Наша команда сфокусована на розробці високонавантажених продуктів, які допомагають людям по всьому світу знайомитися та знаходити кохання онлайн. Також працюємо над сучасними сервісами для маркетингу, аналітики та модерації.

Сьогодні у команді Quarks більш ніж 180 крутих спеціалістів, нашим флагманським продуктом Kismia користуються більше 51-го мільйона юзерів у 20+ країнах світу, а за цілодобову безпеку відповідають 3 рівні модерації та власноруч створений штучний інтелект.

Ми свідома українська компанія з чіткою позицією. Більшість нашої команди зосереджена в Україні, ми підтримуємо економіку країни й продовжуємо допомагати ЗСУ — автівки, дрони, екіп, ноутбуки та особисті донати. Також організовуємо івенти для збору коштів для наших захисників. Бо разом — і до перемоги 💛💙

Рушійна сила Quarks — це команда та цінності, що нас об’єднують.

Цінуємо у людях жагу до нових знань, критичного мислення, здатність подивитися на ситуацію під різними кутами. Не боїмось нових викликів та беремо на себе відповідальність. Обожнюємо автоматизовувати рутинні процеси, використовуючи нові технології.

Масштабуємося, підкорюємо нові ринки та вирішуємо складні tech-челенджі завдяки сильній команді кварків, для якої створили всі можливості для продуктивної та ефективної роботи:

Внутрішні школи, ком’юніті за спеціальністю, корпоративна бібліотека, компенсація занять з англійської мови, зовнішніх курсів та з психологом — твої можливості для розвитку з Quarks:

– Відсутність мікроменеджменту, офіс чи гібридний формат роботи в Києві — обираєш ти сам
– Медичне страхування, юридична підтримка та служба безпеки
– Цікаві та нестандартні заходи замість гучних корпоративів. У нас, до речі, була власна «Подкаст терапія» 😉
– Спортивні тренування та масаж просто в офісі.

І це ще не все 👀

Приєднуйся, щоб разом будувати Social Discovery продукти, яким користуються у всьому світі. Become a part of something bigger.

Company website:
https://quarks.tech/

DOU company page:
https://jobs.dou.ua/companies/quarks-tech/

Податись на цю вакансію

Є пропозиція про співпрацю? Напишіть нам

Анна Панченко
Анна Панченко
Менеджер проєкту