Проєкти WiT Ukraine

“Women in Tech Ukraine” реалізує ініціативи, які допомагають українкам будь-якого віку почати кар’єру в IT, або відкрити свій бізнес. Ми віримо, що це може сприяти створенню нових робочих місць та зростанню економіки України.

На цій сторінці ви знайдете інформацію про наші проєкти, спрямовані на зростання та розвиток жінок у сфері ІТ.

Проєкти WiT Ukraine

Наші проєкти

Платформа поширення інклюзії в ІТ бізнес України
Активні
Платформа поширення інклюзії в ІТ бізнес України
Цей проєкт спрямований на створення інклюзивної комунікаційної стратегії для ІТ-компаній з метою успішної адаптації ветеранів до нового робочого середовища.
Heroes in Tech
Реалізовані
Heroes in Tech
Women in Tech Ukraine та Важлива об’єднують зусилля, щоб допомогти ветеранам та ветеранкам знайти своє призначення у ІТ-сфері. Ми хочемо показати, що навчання та побудова кар'єри в цій галузі доступні кожному, хто бажає змінити своє життя та розширити свої можливості.
Підвищення рівня англійської мови для жінок в IT-галузі
Активні
Підвищення рівня англійської мови для жінок в IT-галузі
Мовний бар'єр обмежує можливості українців на міжнародному ринку праці та ускладнює спілкування з іноземними колегами та партнерами. Наша комплексна програма включає лекції та Speaking Club з викладачами, що допоможе учасницям підвищити рівень англійської, отримати практичні навички та підготуватися до співбесід у міжнародні ІТ компанії.
Презентація професій: Шлях до кар'єри в IT для українок в умовах війни
Активні
Презентація професій: Шлях до кар'єри в IT для українок в умовах війни
Цей проєкт допомагає жінкам знайти своє місце в ІТ сфері та набути необхідних навичок. За допомогою лекцій, презентацій, інтервʼю та менторських програм від досвідчених фахівців, ми створюємо умови для професійного зростання та підтримки у кар'єрному розвитку в сфері ІТ. Ми впевнені, що цей проєкт відкриває нові можливості для жінок та сприяє стабільному професійному розвитку.
Психологічна підтримка та розвиток для працівниць  в IT-галузі
Активні
Психологічна підтримка та розвиток для працівниць в IT-галузі
Цей проєкт відповідає актуальним потребам жінок в ІТ, пропонуючи серію лекцій, спрямованих на подолання стресу, вигорання та розвиток інклюзивного суспільства, надаючи цінні інструменти та знання жінкам, що переживають негативні наслідки війни або невпевненості в собі.  Наш проєкт сприяє підвищенню психологічної стійкості, покращенню управління стресом та розвитку необхідних навичок для досягнення успіху в ІТ сфері.
Підготовка до кар'єри в IT
Активні
Підготовка до кар'єри в IT
Цей проєкт - ключ до високооплачуваної кар'єри в IT для тих, хто тільки розпочинає свій шлях в цій сфері. Сучасний ринок праці вимагає від працівників широкого спектра навичок, і наша місія полягає в тому, щоб зробити цей шлях більш доступним та простим для всіх бажаючих. Ми надаємо необхідні знання, інструменти та практичні навички, що допомагають впевнено пройти співбесіду та отримати роботу своєї мрії.

Наша команда

Іва Козловська
Іва Козловська
Co-founder Qubit Labs
Оксана Заболотна
Оксана Заболотна
HBD Qubit Labs
Анна Панченко
Анна Панченко
Менеджерка проєкту WiT