Активні проєкти

“Women in Tech Ukraine” реалізує ініціативи, які допомагають українкам будь-якого віку почати кар’єру в IT, або відкрити свій бізнес. Ми віримо, що це може сприяти створенню нових робочих місць та зростанню економіки України.

На цій сторінці ви знайдете інформацію про наші проєкти, спрямовані на зростання та розвиток жінок у сфері ІТ.

Психологічна підтримка та розвиток для працівниць  в IT-галузі

Наші проєкти

Психологічна підтримка та розвиток для працівниць  в IT-галузі
Активні
Психологічна підтримка та розвиток для працівниць в IT-галузі
Цей проєкт відповідає актуальним потребам жінок в ІТ, пропонуючи серію лекцій, спрямованих на подолання стресу, вигорання та розвиток інклюзивного суспільства, надаючи цінні інструменти та знання жінкам, що переживають негативні наслідки війни або невпевненості в собі.  Наш проєкт сприяє підвищенню психологічної стійкості, покращенню управління стресом та розвитку необхідних навичок для досягнення успіху в ІТ сфері.
Підготовка до кар'єри в IT
Активні
Підготовка до кар'єри в IT
Цей проєкт - ключ до високооплачуваної кар'єри в IT для тих, хто тільки розпочинає свій шлях в цій сфері. Сучасний ринок праці вимагає від працівників широкого спектра навичок, і наша місія полягає в тому, щоб зробити цей шлях більш доступним та простим для всіх бажаючих. Ми надаємо необхідні знання, інструменти та практичні навички, що допомагають впевнено пройти співбесіду та отримати роботу своєї мрії.

Є пропозиція про співпрацю? Напишіть нам

Анна Панченко
Анна Панченко
Менеджер проєкту