Як побудувати ефективний системний фандрайзинг?

Як побудувати ефективний системний фандрайзинг?
 • Дата: 01/06/2023
 • Час: 17.00
 • Формат: Онлайн
 • Місце проведення: Україна, , Zoom
 • Вартість: Безкоштовно
 • Посилання на сайт: http://surl.li/hjgou

Якщо ви займаєтеся благодійністю, то знаєте, що залучення коштів є складною задачею. Адже чим довше триває війна, тим важче знайти допомогу.

На цьому івенті видізнаєтесь, як знайти донорів та партнерів, а також побудувати ефективну систему фандрайзингу. Приєднуйтесь, щоб послухати доповіді від визнаних міжнародних експертів у цій галузі.

Участь у заході безкоштовна.

🗓 Коли? 1 червня, четвер | 17:00 – 19:00 (GMT+3)

🎙 Доповіді українською мовою за виключенням англомовного спікера Амітаб Шах

📍 Посилання на Zoom відправлять на вказаний вами e-mail при реєстрації

❗️УЧАСТЬ У ЗАХОДІ ТІЛЬКИ ПІСЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ❗️

Реєстрація тут: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfEkiKCXzI1_-Cm7AxavHmUQVQ3ZjhUoDSjGiXIKlPFurJXng/viewform

💻 Додатково в кінці конференції буде анонсовано ексклюзивну онлайн-сесію по фандрейзингу від Саші Антропова тільки для тих, хто виконає наступні умови:

На сесії будуть розібрані найактуальніші питання, повʼязані із фандрайзингом, які ви самі зможете запропонувати та обрати, а також обговоримо потенційну співпрацю із UHF.

Спікери

🎤 Марія Тузик

Проєкт менеджерка БФ «Посмішка UA» та БФ «Навколо».

Фахівець з міжнародною підготовкою та досвідом роботи в некомерційному середовищі родом з Канади. Наразі реалізує ініціативи щодо реагування на гуманітарну кризу в Україні та допомагає задовольнити потреби внутрішньо переміщених осіб та осіб, що постраждали від війни.

Марія консультує некомерційні організації США та Європи щодо потреб постраждалого населення, економічного відновлення та побудови муніципального партнерства, координує команди програм у 5 областях на Заході України та спілкується з міжнародними партнерами.

🎤 Амітаб Шах

Засновник і фандрейзер некомерційної організації Yuva Unstoppable. Співзасновник «Young India Philanthropic Pledge». Відомий оратор про доброту, вдячність і силу віри в себе.

Створив спільноту впливових людей і компаній і зібрав мільярди доларів на охорону здоров’я, освіту, боротьбу з бідністю тощо. Амітабх допомагає 6 мільйонам вразливих бенефіціарів, у тому числі 4100 школам, за допомогою 100 партнерів, таких як Google, Disney, Lenovo, HP, Bank of America, Unicef тощо.

🎤 Олександр Антропов

Засновник ГО «Об’єднаний Гуманітарний Фронт». Професіонал із бізнес девелопменту та нетворкінгу із глибоким розумінням інвестицій, інвестиційних відносин та стратегічним відчуттям створення цінності в галузях ІТ, технологій та Web3.0. Радник та консультант кількох блокчейн-проєктів.

Допоміг залучити понад 15 мільйонів доларів США інвестицій в різні проекти та залучив понад 50млн грн донатів для України через громадську організацію «Об’єднаний Гуманітарний Фронт».

Спецільні гості

Волонтери та гумористи, які збирають мільйони гривень в b2c за допомогою креативу.

🎤  Василь Байдак

🎤  Антон Тимошенко

Запроси друга піти з тобою:
Бажаєш отримувати новини та оновлення щодо івентів?
Підпишись на розсилку та отримуй їх за 5 хвилин

Заходи від WIT Ukraine

IMPACTPRENEURSHIP

IMPACTPRENEURSHIP

 • 16/09/2023
 • Онлайн
 • Безкоштовно
Читати більше
CV Crash Test від WiT Ukraine

CV Crash Test від WiT Ukraine

 • 15/06/2023
 • Онлайн
 • Безкоштовно
Читати більше

Є пропозиція про співпрацю? Напишіть нам

Анна Панченко
Анна Панченко
Менеджер проєкту