Освітня платформа

Розпочни свою кар'єру в ІТ разом з Women in Tech Ukraine!

Хочете опанувати нову професію, реалізувати свій потенціал та отримувати справжнє задоволення від своєї діяльності?

 

 

На WiT educational programs ви знайдете найкращі онлайн-курси від провідних викладачів та ІТ-шкіл України, які допоможуть вам набути актуальних знань і навичок, затребуваних на ринку ІТ.

Освітня платформа - 1
Освітня платформа - 2
Онлайн-курси від Women in Tech Ukraine
Профорієнтація військових Профорієнтація військових
Цей курс розроблений для ветеранів/ветеранок та дружин/чоловіків військових, які мають бажання опанувати професію в ІТ та побудувати кар'єру в цій галузі!
Дізнатись більше
безкоштовно
за підтримки
IT рекрутинг IT рекрутинг
Онлайн-курс від практикуючих рекрутерів, які поділяться своїм багаторічним досвідом та знаннями. Цей курс допоможе опанувати найсучасніші техніки та стратегії підбору IT-фахівців в українському та міжнародному рекрутингу.
HR Management HR Management
Наш курс лекцій  пропонує глибоке вивчення всіх аспектів професії HR, що буде корисним як для новачків, так і для досвідчених фахівців. Під керівництвом практикуючого спікера з більш ніж 8-річним досвідом роботи, ти зможеш освоїти сучасні методи управління персоналом та зрозуміти особливості роботи в ІТ-сфері.
SEO & Link Building Course SEO & Link Building Course
Курс "SEO & Link Building Course" від Women in Tech Ukraine створений для тих, хто прагне навчитися виводити сайти в топ видачі Google та розробляти ефективні SEO-стратегії для власних або клієнтських вебресурсів. Професійні лектори навчать вас основам семантики, внутрішньої та зовнішньої оптимізації, а також розкриють принципи роботи пошукових систем.
Основи управління командами в IT Основи управління командами в IT
Курс лекцій “Основи управління командами в IT” допоможе вам зрозуміти основні принципи керівництва, розвинути навички управління командою та побудувати успішні відносини з колегами для досягнення спільних цілей.
ІТ Підприємництво: від концепції до прибутку ІТ Підприємництво: від концепції до прибутку
Запрошуємо вас на курс лекцій “ІТ Підприємництво: від концепції до прибутку”. Цей курс допоможе вам краще зрозуміти, як функціонує ІТ бізнес, як налаштувати ефективні продажі, керувати командою та багато чого іншого.
Плануємо запустити:
🚀 Опановуйте нові професії та реалізовуйте свій
потенціал разом з Women in Tech Ukraine! 🌐
SEO&Linkbuilding
SEO&Linkbuilding
SMM маркетинг
SMM маркетинг
Курс по ІТ підприємництву
Курс по ІТ підприємництву

Наша команда

Іва Козловська
Іва Козловська
Co-founder Qubit Labs
Оксана Заболотна
Оксана Заболотна
HBD Qubit Labs
Анна Панченко
Анна Панченко
Менеджерка проєкту WiT